Naujienos

Atspausdinti puslapį

Mažosios Velykėlės – su tradiciniais papročiais

2018-04-06

Daug šypsenų, nuoširdaus vaikiško džiaugsmo, savo rankomis sukūrus mažą stebuklą – velykinį margutį. Tokios šiltos emocijos lydėjo visus, susirinkusius į VšĮ „Kretingos maistas“ Jonavos raj. Šveicarijos pagrindinėje mokykloje surengtą edukacinį užsiėmimą „Mažosios Velykėlės su močiute“.
Plačiau »,

Velykų tradicijos – iš kartos į kartą

2018-04-05

Prieš pat šv. Velykas į Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro Karklinių salėje surengtą šventę „Vaikų velykėlės“ atvyko du kiškučiai, kurie nežinojo, kaip dažyti kiaušinius. Jie, kartu su šios ugdymo įstaigos vaikais, jų tėvais bei seneliais sėmėsi margučių puošybos žinių, patys į rankas ėmė vašką ir dažus, jais margino VšĮ „Kretingos maistas“ dovanotus kiaušinius.
Plačiau »,

„Kretingos maistas“ tęsi pažadus – pirmieji velykaičiai Jurbarke išmarginti mokykloje

2018-03-30

Penktadienį, kovo 23 dieną Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje šurmuliavo minia žmonių – vyko pavasarinė mugė, kurioje moksleiviai pardavinėjo įvairiausius skanumynus, į aktų salę kvietė šventinis koncertas, atskiruose kabinetuose buvo vedami edukaciniai užsiėmimai. Dar vienas išskirtinis renginys vyko mokyklos valgykloje – didelis būrys pradinukų kartu su tėvais ir seneliais margino velykaičius. Tai viešosios įstaigos „Kretingos maistas“ organizuota, jau tradicine tampanti šventė, kurioje vaikai skatinami puoselėti tradicijas ir papročius.
Plačiau »,

Ligonines maitinančios įmonės atstovai pritaria SAM vykdomai akcijai

2018-02-23

Maistą ligoninėse tikrina mobili ekspertų komisija sudaryta Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM).  VšĮ ,,Kretingos  maistas" įmonės atstovai pritaria tokiai SAM iniciatyvai ir teigia, kad viešumas naudingas visoms pusėms ir tikisi, kad ši akcija  įtakos teigiamus pokyčius pacientų   maitinimo teisiniame reguliavime ir faktiname įgyvendinime.
Plačiau »,


«  1  2  3  4  5  6  7  8  » 


Kontaktai

Esame pasiruošę operatyviai atsakyti į visus žiniasklaidos atstovų pateiktus klausimus bei suteikti išsamią informaciją apie VšĮ „Kretingos maistas" veiklą. Jeigu turite klausimų mums, prašome susisiekti su mumis:

 

VšĮ "Kretingos maistas"

El.paštas info@kretingosmaistas.eu

Tel./faksas (8 445) 51132,
El.paštas administracijos.vadove@kretingosmaistas.eu